טכנאי מקררים בכפר סבא2018-05-22T19:48:13+03:00

טכנאי מקררים בכפר סבא – יוסי פרת שירותי קירור

טכנאי מקררים בעל 33 שנות נסיון בתיקון כל סוגי המקררים והמקפיאים!

יוסי פרת הינו טכנאי מקררים מוסמך – לשעבר טכנאי ראשי באמנה

כל תושבי השרון הוותיקים סביר ששמעו את השם פרת יוסי. עם ניסיון כה רב ושירות כל כך מקצועי, היה זה רק טבעי שהוא יהיה בעל המקצוע המופיע תחת הערך תיקון מקררים בכל יומן טלפונים ראוי. היכולת של יוסי היא גבוהה מאוד ברמת אבחון התקלה והיא מבוצעת עוד בשלב המקדים של שיחת הטלפון. בדרך כלל, הבעיה נאמרת ללקוח כבר מראש, כולל אפשרויות התיקון וזמני הגעה רלוונטיים. זמן התיקון המהיר, האחריות על התיקון והמקצועיות שבה מבוצעים תהליכי העבודה הם שהופכים את יוסי לאחד הטכנאים הידועים בארץ בתחום בכלל ובתור המומלץ ביותר בקרב טכנאי מקררים בכפר סבא בפרט.

מספר נקודות חשובות ההופכות את יוסי לאיש המקצוע הנכון לכם:

• שירותי תיקון מקררים ביתיים של כל החברות והמותגים מתוצרת הארץ ומחו”ל
• ביצוע תיקון מקפיאים מכל הסוגים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד
• תיקון והחלפת גומיות אטם מקוריות בכל סוגי המקררים נו פרוסט ודיפרוסט
• מילוי גז למקררים, החלפת מנועים, פילטרים ואייס מייקרים לכלל הדגמים והמותגים
• שירותי טיפול בכרטיסי פיקוד, חיישנים, תרמוסטטים, גופי חימום, מפסקי תאורה
• החלפת כל חלקי הפלסטיק למקרר כגון: מגירת ירקות, מיכלים, מסילות, תופסנים ועוד
• שירות על ידי מומחה ארצי למקררים אמריקאים ולמקררים אלקטרוניים – למעלה מ-33 שנה
• מתן ייעוץ בחינם, שירות מהיר ואיכותי ובמחירים נוחים – ייעוץ טלפוני, במייל או בפייסבוק
• יוסי מתחייב לאחריות מלאה לכל התיקונים ומוצרים בעלי תו תקן
• עובדים עם חלקים מקוריים בלבד

החלפות כל סוגי הפלסטיקה, הזכוכיות והאביזרים למקררים:

נשבר לכם חלק במקרר? החלק נראה ישן ואתם מעונים להחליף אותו? פגמתם בפלסטיקה של המקרר עקב שימוש בחומרי ניקוי חזקים מידי? מהיכן משיגים אותו?  ובכן יוסי פרת יכול לסייע לכם באספקת מגירות רשת, גומיות אטמים, תריסי חמאה, חלקי זכוכית כגון זכוכית מעל מגירת הירקות, מגירת מוצרי חלב, מדפים שונים, קליפסים, דלת לבקבוקים, טוחני קרח, רגליות ודוושות, תבניות ביצים מפלסטיק, מדחסים, מאווררים, תרמוסטטים, כרטיסי פיקוד, חיישנים, פילטרים ועוד. אספקה עד לביתכם כחלק משירותי התיקון וההרכבה בבית הלקוח. גרים באזור השרון? יוסי הינו טכנאי מקררים בכפר סבא והסביבה, כך שבמדיה ואתם גרים באזור גוש דן, המרכז והשרון – תוכלו להינות משירות תיקונים מקצועי ביותר.

טכנאי מקררים מוסמך לתיקון כל סוגי המקררים

פרת יוסי – טכנאי מקררים בכפר סבא – שולט בכל סוגי המותגים:

איזה מקרר יש לכם? מקרר קטן של 50 או 80 ליטרים או מקררים גדולים של 300 ואפילו 500 ליטרים? אל דאגה – אתם בידיים טובות היודעות לטפל בכל גודל וקיבולת ליטרים רצויה למקרר במטבח, במשרד, במחסן וכדומה.

מהו סוג המותג?

האמת היא שזה לא משנה באמת, כיוון שיוסי מטפל בכלל סוגי המקררים הקיימים, נכון להיום, בישראל. כך למשל ניתן לציין רשימה חלקית של מקררים בהם מטפל יוסי: סאב זירו SUB-ZERO, ווירפול whirlpool, אל גי LG, תדיראן TADIRAN, אמנה Amana, אמקור AMCOR, ג’נרל אלקטריק General Electric – GE, סמסונג SAMSUNG, ווסטינגהאוס Westinghouse, מייטג MAYTAG וגם פריג’ידר Frigidaire שהפכה לשם שני למקרר ברחבי העולם. כמו כן, יוסי מטפל במקררים ייחודיים כגון גרם וכגם פרטלי.

כמה דלתות?

2 דלתות, דלת אחד? מקפיא עליון או תחתון, מקרר משקאות קטן או מקרר משפחתי ענק – פרת יוסי שירותי קירור – יתקן ויטפל במסירות רבה בכל בעיה קיימת.

מאיזו תוצרת?

באופן כללי, מטפל יוסי בכל סוגי המקררים, כפי שכבר צויין. יחד עם זאת – יוסי מומחה במקררים אמריקאיים ומקררים אלקטרוניים. לכ בכדי יוסי הינו מהבודדים בישראל המטפלים במקררי פרטלי – Fratelli ובמקררי גרם GRAM.

אזורי השירות שלנו:

יוסי פרת שירותי קירור – טכנאי מקררים בכפר סבא המעניק שירותי תיקון מקררים בכל אזור השרון, גוש דן והמרכז ובחלק מיישובי השומרון. מתן השירות ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד.

גרים רחוק?

מחפשים מישהו מקצועי ביותר דברו עם יוסי וקבעו בינכם הגעה מיוחדת של יוסי אליכם – בתוספת תשלום על התשלום הרגיל לביקור. לעיתים, במקרים של תקלות נדירות ובמקררים אשר בהם אמרו כלל “המבינים” נואש – מגיע יוסי לפתור את העניינים. לסיכום, ניתן להזמין את יוסי גם לערים ויישובים מרוחקים, אך מדובר בשירות שאינו סטנדרטי, עקב ריחוק הנסיעה מאזור הפעילות הרגיל.

טיפ קטן של יוסי להארכת חיי המקרר הביתי שלכם

להארכת חיי המנוע, יש לנקות את החריצים בגב המקרר מלכלוכים ומאבק המצטבר במקום (יש לעשות זאת בזמן שהמקרר אינו מחובר עם מטלית יבשה). באזור זה יש מאוור השואב אוויר על מנת לקרר את המנוע. במידה ולא יגיע אלו אוויר עקב סתימת לכלוך – המנוע מתחמם ויכול גם להפסיק לפעול בסופו של יום. לא לשכוח בשלב הראשון לנתק את המקרר מן החשמל.

לשירות מקצועי ומהיר הכולל אחריות ומחיר הוגן חייגו ליוסי:

טכנאי מקררים בכפר סבא – יוסי פרת – 052-2459306 או 09-7419845