החלפת מדחס מקרר2018-08-06T17:42:39+03:00

החלפת מדחס מקרר: תיקון רציני עושים עם איש מקצוע רציני

בניגוד לתיקונים קטנים במקרר, מדחס מקרר מקולקל הוא סיבה רציני לדאגה – החלפת מדחס במקרר הינה תיקון יקר יחסית ומורכב, ולכן אם הגיעה העת לביצוע החלפת מדחס למקרר, זהו הזמן לחפש טכנאי מקררים רציני, מהימן ומנוסה, שיידע לבצע את התיקון בצורה מושלמת, עם מדחס חלופי אמין, מקורי ואיכותי, ואם אפשר גם במחיר הוגן לצרכן.

יוסי פרת – הטכנאי שלכם לטיפול במדחס המקרר

עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה במתן שירותי תיקון מקררים במרכז הארץ (גוש דן, השרון וכו’), טכנאי המקררים יוסי פרת רותם לעזרתכם מיומנות אדירה ומוניטין מוכח בטיפול בכל תקלה במקררים ובמקפיאים על כל סוגיהם, לרבות החלפת מדחס מקרר.

אבל מקצועיות וניסיון אינם שלמים בלי האמינות: יוסי פרת שם את המהימנות והשקיפות מול הלקוח כנר לרגליו, ומבטיח:

• אחריות מלאה על כל תיקון מקררים ומקפיאים, כולל החלפת מדחס למקרר

• שימוש בחלקי חילוף מקוריים, איכותיים ואמינים, שיבטיחו מקרר תקין לשנים ארוכות

• ייעוץ מקצועי מהימן בשקיפות מלאה – האם משתלם לכם להחליף את המדחס בחדש או להחליף מקרר?

זקוקים לשירות החלפת מדחס מקרר? חייגו ליוסי פרת עוד היום: 052-2459306 או 09-7419845

מדוע המדחס במקרר כל כך חשוב?

המדחס זכה לשמו בגלל פעולת הדחיסה שהוא מבצע – הוא דוחס את גז הקירור במקרר, ובעצם מניע את כל פעולת הקירור. כלומר, המדחס הוא בעצם המנוע של המקרר, שאינו יכול לפעול בלעדיו.

למה חשוב לפנות אל טכנאי מקררים אמין לביצוע החלפת מדחס מקרר?

קודם כל, היות ומדחס חדש הוא מוצר יקר, כדאי לוודא שאכן כדאי כלכלית להשקיע בהחלפת המדחס הישן. טכנאי מהימן וישר ייתן לכם אבחון אמין, ויביע דעה מקצועית כנה אם באמת משתלם לרכוש מדחס חדש, או שבמצבו של המקרר הישן יהיה משתלם יותר להחליף את המקרר בדגם חדש יותר.

שנית, טכנאי אמין יידע לבצע החלפת מדחס במקרר בצורה מדויקת: תוך הלחמה יעילה ומושלמת של כל צינורות הגז, למניעת דליפות שיצריכו תיקון נוסף. כמו כן, איש מקצוע איכותי תמיד יציע אחריות בגמר התיקון – בדיוק כפי שיוסי פרת מקפיד לעשות.

בנוסף, היות וטכנאי המקררים אחראי על הספקת מדחס חדש למקרר, אתם רוצים לדעת שאכן תקבלו את מה ששילמתם עליו: מדחס מקרר איכותי ומקורי באחריות.

האם תמיד כדאי להחליף את המדחס בחדש? 

התשובה לשאלה זו תלויה במקרר, מכיוון שמדחסים למקרר הינם רכיב חלופי יקר למדי: אם הוא מקרר ישן ובעייתי, או מקרר שעלותו אינה כה יקרה מעלות החלפת המדחס, ייתכן שיהיה חכם יותר לרכוש מקרר אחר.

אם אינכם בטוחים מה לעשות, וזקוקים לייעוץ מקצועי, כמו גם להצעת מחיר עבור החלפת מדחס למקרר,

צרו קשר עם יוסי פרת, ותקבלו עצה מקצועית ומהימנה של טכנאי מקררים מנוסה ומורשה: 052-2459306 או 09-7419845